Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1693

Переглядів: 1533
сессия : 

Про затвердження Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського та міжміського сполучення окремих категорій громадян – мешканців м.Бахмут

Внесення змін:

 • Рішення Бахмутської міської ради від 23.11.2016 №6/94-1703
  Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського та міжміського сполучення окремих категорій громадян – мешканців м.Бахмут

Розглянувши службову записку від 21.10.2016  №01-4805-06 начальника Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської  міської ради Сподіної І.В. щодо затвердження Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського та міжміського сполучення окремих категорій громадян – мешканців м.Бахмут, з метою забезпечення соціального захисту населення в частині пільгових перевезень, відповідно до під.б п.4 ст.89 Бюджетного Кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI із внесеними до нього змінами, Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в редакції від 19.12.1991 №2001-XII із внесеними до нього змінами, Закону України від  21.03.1991 № 875-XII «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» із внесеними до нього змінами, Закону України від 17.04.1991 № 962-XII «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» із внесеними до нього змінами, Закону України від 22.10.1993 №3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» із внесеними до нього змінами, Закону України від 24.03.1998 №203/98-ВР  «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» із внесеними до нього змінами, Закону України від 26.04.2001 №2402-III «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, Постанов Кабінету Міністрів України: від 29.01.2003 №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»  із внесеними до неї змінами, від 16.12.2009 №1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян» із внесеними до неї змінами, керуючись ст.26  Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська ради

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити:
  1. Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського та міжміського сполучення окремих категорій громадян – мешканців м.Бахмут (далі –Положення) (додається).
  2. Примірний договір про виплату компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського та міжміського сполучення окремих категорій громадян – мешканців м.Бахмут (додається).
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити відшкодування видатків підприємству перевізнику, що надає послуги , згідно зазначеного Положення.
 3. Встановити, що Положення, затверджене цим рішенням, застосовуються  для  розрахунків з підприємством – перевізником регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
 4. Фінансовому Управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко)  здійснювати фінансування видатків Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради у відповідності з цим рішенням в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської  міської ради на відповідний рік.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Фінансове Управління  Бахмутської міської  ради  (Ткаченко), Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань соціального захисту населення і охорони здоров`я (Красножон), з питань економічної і інвестиційної  політики,  бюджету  і  фінансів  (Нікітенко),  секретаря   Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Голова постійної комісії
Бахмутської міської ради
з питань депутатської діяльності,
законності і правопорядку                                                            В.С.ЗАХАРЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.10.2016 №6/93-1693 44.85 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально