Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Бахмутської міської ради від 23.11.2016 №6/94-1698

Переглядів: 974
сессия : 

Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Бахмут до 2020 року

Розглянувши службову записку від 10.10.2016 №01-4563-06 начальника Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Юхно М.А. щодо затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Бахмут до 2020 року, проект якого ухвалений рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 09.11.2016 №238, з метою ефективного використання енергетичних ресурсів, зменшення видатків на утримання бюджетних установ, залучення зовнішніх ресурсів для вирішення проблем енергозбереження у місті та виконання взятих зобов’язань, як підписантів  Європейської ініціативи «Угода мерів», щодо завдань ЄС зі зниження викидів СО2 і скорочення використання енергії до 2020 року на 20%, відповідно до Закону України від 01.07.1994 №74/94-ВР «Про енергозбереження», із внесеними до нього змінами, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р ІШ И Л А :

 1. Затвердити План дій сталого енергетичного розвитку м.Бахмут до  2020 року (далі – План дій) (додається).
 2. Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко) забезпечити  фінансування заходів Плану дій в межах бюджетних асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Бахмут на 2016 рік, та передбачати кошти на фінансування заходів Плану дій при формуванні проектів міського бюджету м. Бахмут на наступні роки.
 3. Виконавчим органам,структурним підрозділам Бахмутської міської ради та підприємствам усіх форм власності забезпечити виконання Плану дій.
 4. Доручити Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно) один раз на два роки надавати звіт до Європейської комісії про впровадження Плану дій для його оцінювання, моніторингу та перевірки.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради (Юхно), Фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко), заступника міського голови Федорова Ф.К., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Бахмутської міської ради                           С.І.Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 23.11.2016 №6/94-1698
Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Бахмут до 2020 року
1.3 MБ

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально