Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Бахмутської міської ради від 24.12.2016 №6/95-1713

Переглядів: 474
сессия : 

Про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується на території м.Бахмута

Розглянувши службову записку від 29.11.2016 №01-5440-06 та заслухавши інформацію начальника Фінансового управління Бахмутської міської ради Ткаченка О.М. про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується на території м.Бахмута, відповідно до ст.12 Земельного кодексу України від 25.10.2001 №2768-III із внесеними до нього змінами, Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із внесеними до нього змінами, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Встановити пільги щодо земельного податку, що сплачується на території м.Бахмута, звільнивши від сплати земельного податку юридичні особи:
  1. парки комунальної власності;
  2. дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальні заклади сільськогосподарського профілю та професійно-технічні училища;
  3. органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури; заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих; військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державну прикордонну службу України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;
  4. дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій.
 2. Джерелом покриття втрат доходів міського бюджету м.Бахмута від надання пільг по земельному податку, вважати додаткові надходження по орендній платі за землю по договорам оренди земельних ділянок, які будуть укладені у відповідному році.
 3. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2017 року.
 4. Доручити Фінансовому управлінню Бахмутської міської ради (Ткаченко) здійснити в установленому порядку оприлюднення цього рішення у місцевих засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Фінансове управління Бахмутської міської ради (Ткаченко), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Бахмутської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                         О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 24.12.2016 №6/95-1713
Про встановлення пільг щодо земельного податку, що сплачується на території м.Бахмута
13.21 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально