Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 40 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Бахмутської міської ради від 25.01.2017 №6/97-1767

Переглядів: 1267
сессия : 

Про встановлення меморіальної дошки доктору  технічних наук, професору Кіпку Ернесту Яковичу.

Розглянувши службову записку від 16.12.2016 № 01-5747-06 начальника Управління культури  Бахмутської міської ради Максименко М.С. щодо встановлення меморіальної дошки Кіпку Ернесту Яковичу на будівлі за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 29, враховуючи протокольне рішення від 28.11.2016 № 6 засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Бахмутської міської ради, відповідно до Закону України від 08.06.2000 №1805-ІІІ «Про охорону культурної спадщини» із внесеними до нього змінами, Закону України від 14.12.2010 №2778-VI «Про культуру» із внесеними до нього змінами, Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території м. Бахмута, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 26.10.2016  № 6/93-1675, керуючись ст. 26, Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на будівлі за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 29 меморіальну дошку доктору технічних наук, професору Кіпку Ернесту Яковичу.
 2. Затвердити текст меморіальної дошки: «У цьому будинку в 1951-1955 рр. жив всесвітньо відомий учений, засновник наукової школи по боротьбі з підземними водами, почесний президент Міжнародної асоціації з питань шахтних вод, Лауреат державної премії СРСР, доктор технічних наук, професор Ернест Якович Кіпко».
 3. Визначити, що фінансування робіт з виготовлення, встановлення та урочистого відкриття меморіальної дошки здійснюватиметься за рахунок ініціатора – СПІЛЬНОГО УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКО-АНГЛІЙСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЛАВСАНТ».
 4. Балансоутримувачу будівлі за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 29 – комунальному підприємству «Бахмутська житлова управляюча компанія» забезпечити контроль за збереженням в належному технічному, санітарному та естетичному стані меморіальної дошки.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління культури Бахмутської міської ради (Максименко).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко), з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                               О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 25.01.2017 №6/97-1767
Про встановлення меморіальної дошки доктору технічних наук, професору Кіпку Ернесту Яковичу.
10.77 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально