Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення Бахмутської міської ради від 22.02.2017 №6/98-1782

Переглядів: 1166
сессия : 

Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами Бахмутської міської  ради.

Розглянувши  доповідну записку від 17.01.2017 №01-0226-06 Управління   економічного розвитку Бахмутської міської ради   про  затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами  Бахмутської  міської ради, відповідно до  Закону України від  11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами,   постанов Кабінету Міністрів України: від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» із внесеними до неї змінами, від 23.09.2014 №634 «Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування», з метою забезпечення здійснення роботи з підготовки та прийняття регуляторних актів  виконавчими органами Бахмутської міської ради, керуючись ст.26  Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, Бахмутська  міська рада:

ВИРIШИЛА:

 1. Затвердити Порядок підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами Бахмутської  міської  ради (додається).
 2. Керівникам виконавчих органів Бахмутської  міської ради, які здійснюють підготовку проектів регуляторних актів:
  1. Забезпечити підготовку та відстеження результативності регуляторних актів відповідно до Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами Бахмутської  міської ради,  затвердженого цим рішенням.
  2. Надавати Управлінню економічного розвитку Бахмутської  міської ради (Юхно) звіти про здійснення регуляторної діяльності щорічно до 25 грудня поточного року.
 3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Артемівської міської ради  від 23.04.2014 №6/50-970 «Про затвердження  Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів  Артемівською  міською  радою у новій редакції».
 4. Організаційне    виконання     рішення     покласти     на Управління  економічного розвитку Бахмутської  міської ради (Юхно), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 5. Координаційне забезпечення  виконання рішення   покласти на  постійні   комісії Бахмутської   міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань  депутатської діяльності, законності  і правопорядку (Захаренко),  секретаря Бахмутської  міської ради  Кіщенко С.І.

Секретар

Бахмутської міської ради                                              С.І.КІЩЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 22.02.2017 №6/98-1782
Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами Бахмутської міської ради.
20 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально