Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Решение сессии от 23.03.2011 №6/5-95

Переглядів: 2265
сессия : 

Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.  Артемівська житла, що  перебуває у приватній власності громадянки, у зв’язку із здійсненням поліпшення її житлових умов

Розглянувши заяву від 03.03.2011 вх. №01- 0677- 05 та документи  до неї, надані  громадянкою Карпенко Г.О., у якій підійшла черга на одержання жилого приміщення, і яка виявила бажання одержати житло у комунальному житловому фонді на умовах, передбачених частиною ІІ ст.48 Житлового кодексу України, щодо передачі у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська належного їй на праві приватної власності житла, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про  передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Цивільним кодексом України від 16.01.2003 № 435-IV, із внесеними до нього змінами, Тимчасовим положенням про порядок передачі громадянами житла, що перебуває у їх приватній власності, органу, який здійснює поліпшення житлових умов, затвердженим наказом Державного комітету України по  житлово-комунальному господарству від 01.06.1995 №24, із внесеними до нього змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти (безоплатно) у комунальну власність територіальної    громади  м.  Артемівська житло - квартиру 11 по вул. Горького, 59 у м. Артемівську, що перебуває у приватній власності громадянки Карпенко Ганни Остапівни ( свідоцтво про право власності на житло, видане відділом з реформування управління та утримання   житлового   фонду   Артемівської   міської   ради  від  26.03.2003 № 19393).
 2. Визначити балансоутримувачем житла, визначеного у пункті 1 даного рішення, комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово – комунальних послуг» (Бондарєв).
 3. Затвердити склад комісії з приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська житла, визначеного у пункті 1 даного рішення  (додається).
 4. Доручити комісії (Гончаров) здійснити, відповідно до діючого законодавства, приймання-передачу у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська житла,  визначеного у пункті 1 даного рішення, та його подальшу передачу на баланс комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг».  
 5. Громадянці Карпенко Г.О. забезпечити у відповідності з діючим законодавством:
  • подання документів до комунального підприємства «Артемівське бюро технічної інвентаризації» щодо скасування запису про реєстрацію права власності на нерухоме майно в Реєстрі прав власності на нерухоме майно;
  • звільнення та передачу у належному стані житла до комунальної власності територіальної громади м. Артемівська.
 6. Комунальному підприємству «Артемівське бюро технічної інвентаризації» (Дудник) здійснити за заявою громадянки   Карпенко Г.О., у відповідності із діючим законодавством, заходи щодо скасування запису у Реєстрі прав власності на нерухоме майно про реєстрацію права власності за громадянином (громадянами) та видати громадянці Карпенко Г.О. відповідну довідку.
 7. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко):
  • вжити заходи щодо скасування рішення про приватизацію житла  та анулювання свідоцтва про право власності на приватизовану квартиру, визначену у пункті 1 даного рішення;
  • внести на розгляд виконкому Артемівської міської ради пропозиції щодо надання громадянці ордера на житлове приміщення, яке вона отримає в результаті поліпшення житлових умов, та подальшого використання житла, визначеного у пункті 1 даного рішення.
 8. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), комунальне підприємство «Артемівське бюро технічної інвентаризації» (Дудник)  заступника міського голови Гончарова С.В.
 9. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Секретар Артемівської міської ради                                                              С.І. КІЩЕНКО

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 23.03.2011 № 6/5-95
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська житла, що перебуває у приватній власності громадянки...
19.7 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально