Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Решение сессии от 27.04.2011 №6/6-113

Переглядів: 1232
сессия : 

Про прийняття  (безоплатно) у комунальну власність територіальної  громади м. Артемівська газопроводів, розташованих на території м. Артемівська, з подальшою передачею їх  на баланс Артемівського управління по газопостачанню  та газифікації відкритого акціонерного товариства  по газопостачанню  та газифікації «Донецькоблгаз»

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська газопроводів, побудованих за рахунок населення, розташованих на території м.Артемівська, з подальшою  передачею їх на баланс Артемівського управління по газопостачанню та газифікації відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз», на збільшення неприватизованої частини основних фондів, які є державною власністю і  не підлягають  приватизації, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” з внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об`єктів права державної та  комунальної власності» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок передачі об`єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98  № 1482, із внесеними  в нього  змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська газопроводи, побудовані за рахунок населення, розташовані на території м.Артемівська, з подальшою  передачею їх на баланс Артемівського управління по газопостачанню та газифікації відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз»,  на збільшення неприватизованої частини основних фондів, які є державною власністю і  не підлягають  приватизації, згідно додатку.
  2. Затвердити склад комісії із приймання - передачі (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська газопроводів, визначених у додатку 1 до цього рішення, у складі (додається).
  3. Доручити комісії (Гончаров) здійснити,  у відповідності з діючим законодавством, приймання – передачу (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м.Артемівська газопроводів, визначених у додатку 1 до цього рішення.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.
  5. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 Міський голова                                            О.О.РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення сессії від 27.04.2011 №6/6-113
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська газопроводів, розташованих на території м. Артемівська, з подальшою передачею їх на баланс Артем
20.74 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально