Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 124 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Решение сессии от 27.04.2011 №6/6-118

Переглядів: 1259
сессия : 

Про надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська – цілісний майновий комплекс комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України від від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами,  міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1.  Надати повноваження товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська – цілісний майновий комплекс комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»
  2. Організаційне виконання рішення покласти постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.

 Міський  голова                                             О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення сессії від 27.04.2011 №6/6-118
Про надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації ...
13.53 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально