Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.04.2012 №122

Переглядів: 905

Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території  міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року

Заслухавши інформацію начальника відділу Артемівської міської ради з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Литовченка В.М. «Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року», з метою попередження нещасних випадків та загибелі людей під час масового відпочинку на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002  264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», із внесеними до неї змінами, розпорядження Президента України від 14.07.2001 №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.2001 №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», із внесеними до нього змінами, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на І квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.12.2011 № 505, керуючись ст.ст. 38,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника відділу Артемівської міської ради з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Литовченка В.М. “Про заходи щодо забезпечення  безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території  міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року“  прийняти до відома.
 2. Затвердити заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська,  у весняно-літній період 2012 року (додається).
 3. Запропонувати виконкомам Часовоярської (Опанасенко) та Соледарської (Товстокоренко) міських рад розглянути на своїх засіданнях питання щодо затвердження заходів забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, у весняно-літній період 2012 року, на території міст Часів Яр та Соледар.
 4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради №97 від 09.03.2011 «Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2011 року».
 5. Організаційне   виконання рішення покласти на відділ   Артемівської міської ради  з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Литовченко), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого  заступника міського  голови – голову міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Савченко Т.М.

Міський голова                                                     О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.04.2012 №122
Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року
17.59 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально