Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.09.2013 №226

Переглядів: 674

Про підсумки організації влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради

Розглянувши довідку від 07.08.2013 №778-01/4 начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О.  щодо  підсумків організації влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, відповідно до плану заходів щодо організації влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 10.04.2013 № 93, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІІ квартал 2013 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.06.2013 № 164, керуючись ст.ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні"  із внесеними до нього змінами, Законом України від 04.09.2008 № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. щодо підсумків організації влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради, прийняти до відома.
 2. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева) в термін до 01.10.2013 року клопотати перед Департаментом освіти та науки Донецької обласної державної адміністрації про збільшення в 2014 році кількості путівок для оздоровлення учнів професійно-технічних закладів, які потребують соціальної уваги і підтримки, та мешкають на території Артемівської міської ради.
 3. Керівникам бюджетних установ, які розташовані на території Артемівської міської ради та фінансуються за рахунок коштів міських бюджетів міст Артемівська, Часів Яру, Соледару,  при укладенні колективних договорів передбачати в установленому законодавством порядку кошти на оздоровлення дітей працівників бюджетної сфери в 2014 році.
 4. Рекомендувати міській координаційній раді профспілкових комітетів галузевих профспілок, розташованих на території Артемівської міської ради (Борейко), розглянути та вирішити питання:
  1. щодо включення до колективних договорів між адміністрацією підприємств, установ та організацій і профспілковими комітетами галузевих профспілок, розташованих на території Артемівської міської ради, заходів щодо оздоровлення дітей працівників під час літніх канікул  у Артемівському дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку «Вогник» в 2014 році;
  2. часткового відшкодування вартості дитячих оздоровчих путівок за рахунок коштів профспілок з метою зменшення батьківської плати.
 5. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко),  відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова), управлінню молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева) при формуванні проекту міського бюджету м. Артемівська на 2014 рік передбачити фінансування витрат на оздоровлення в дитячих оздоровчих таборах дітей, які мешкають на території Артемівської міської ради та потребують соціальної уваги і підтримки.
 6. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 10.04.2013 № 93 «Про організацію влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради»,  як виконане в цілому.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Міський голова                                                    О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 11.09.2013 №226
Про підсумки організації влітку 2013 року оздоровлення та відпочинку дітей, що мешкають на території Артемівської міської ради
10.51 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально