Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення Артемівської міської ради від 28.09.2011 №6/11-208

Переглядів: 713
сессия : 

Про безоплатну передачу житлового будинку, розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Пушкіна,42,  з  балансу  комунального підприємства «Артемівська керуюча  компанія житлово-комунальних послуг» на баланс об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна,42»

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради  Зінченко Н.Л. щодо безоплатної передачі житлового будинку, розташованого за адресою: м.Артемівськ, вул.Пушкіна,42, з балансу комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» на баланс об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна, 42», враховуючи протокол №1 загальних зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна, 42», розташованого за адресою: Донецька область, м.Артемівськ, вул.Пушкіна, дом 42 від 25.06.2011, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР « Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 03.03.98 № 147/98-ВР «Про передачу об`єктів права державної  та  комунальної власності» із внесеними до нього змінами,  Законом України від 29.11.2001 № 2866-III «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» із внесеними до  нього змінами, Положенням про порядок передачі об`єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 № 1482, із внесеними до нього змінами, Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521, із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати  безоплатно з балансу комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» на баланс об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна,42»    житловий  будинок    (загальною площею 3954,40 кв. м), первісною балансовою вартістю станом на 01.08.2011 року – 9 201 939 грн. 72 коп, залишковою балансовою вартістю станом на 01.08.2011 року – 7 073 623 грн. 07 коп, який знаходиться за адресою: м. Артемівськ, вул. Пушкіна,42. 
  2. Затвердити склад комісії  з приймання-передачі (безоплатно)    житлового  будинку, який знаходиться за адресою: м. Артемівськ, вул. Пушкіна,42, з балансу комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» на баланс об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна,42» (додається).
  3. Комісії (Тремасова) здійснити, згідно з чинним законодавством,  заходи щодо приймання – передачі  житлового будинку, визначеного в пункті 1 даного рішення, та надати акт приймання-передачі до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради в місячний термін.
  4. Організаційне виконання рішення покласти  на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв), заступника міського голови Гончарова С.В.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

 Міський голова                                              О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 28.09.2011 №6/11- 208
Про безоплатну передачу житлового будинку, розташованого за адресою: м. Артемівськ, вул. Пушкіна,42...
14.79 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально