Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Артемівської міської ради від 22.02.2012 №6/20-319

Переглядів: 1015
сессия : 

Про затвердження Положення про порядок проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем територіальної громади м. Артемівська

З метою запровадження новітніх засобів  розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння територіальній громаді м. Артемівська у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громади, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести у 2012 році Конкурс міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем територіальної громади м. Артемівська.
  2. Затвердити Положення про порядок проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем територіальної  громади м. Артемівська (додається).
  3. Затвердити склад Експертної комісії Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем територіальної громади м. Артемівська (додається).
  4. Затвердити план-графік проведення Конкурсу міні-проектів спрямованих на вирішення соціальних проблем територіальної громади м. Артемівська (додається).
  5. Організаційне виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства (Жеребятьєва), організаційний відділ (Чернікова), фінансове управління (Ткаченко), заступників міського голови Петриєнко Т.В., Гончарова С.В.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко), з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                               О.О. РЕВА