Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Артемівської міської ради від 25.04.2012 №6/22-365

Переглядів: 1799
сессия : 

Про затвердження Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури на території м.Артемівська на 2012-2015 роки

Розглянувши проект Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури на території м. Артемівська на 2012-2015 роки, ухвалений рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.03.2012 №60, з метою посилення соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями та створення сприятливих умов для їх життєдіяльності на території міста, відповідно до Закону України від 21.03.1991 №875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» із внесеними до нього змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 №784 «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар`єрна Україна» із внесеними до неї змінами, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури на території м. Артемівська на 2012-2015 роки (додається).
  2. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
  3. Рекомендувати Соледарській та Часовоярській міським радам розробити та затвердити у встановленому законодавством порядку Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури на території міст Соледару та Часів Яру на 2012-2015 роки.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради з питань житлово – комунального господарства, екології, транспорту і зв’язку (Северінов), з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 25.04.2012 №6/22-365
Про затвердження Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями...
45.65 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально