Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення Артемівської міської ради від 26.12.2012 №6/33-577

Переглядів: 791
сессия : 

Про відкриття неврологічного відділення в структурі міської лікарні №2 міста Артемівська

Заслухавши інформацію голови постійної комісії Артемівської міської ради з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я     Красножон Н.М. щодо забезпечення надання стаціонарної неврологічної допомоги населенню на території Артемівської міської ради та відкриття неврологічного відділення в структурі міської лікарні №2 міста Артемівська, відповідно до Законів України: від 19.11.1992 №2801-XII «Основи законодавства України про охорону здоров’я» із внесеними до нього змінами, від 07.07.2011 № 3612-VI «Про  порядок  проведення реформування системи охорони здоров`я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №1113 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.12.2011 № 1008 «Про затвердження примірних положень про заклади охорони здоров’я», керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97- ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови постійної комісії Артемівської міської ради з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я Красножон Н.М. щодо забезпечення надання стаціонарної неврологічної допомоги населенню на території Артемівської міської ради та відкриття неврологічного відділення в структурі міської лікарні №2 міста Артемівська прийняти до відома.

2. Вважати за необхідне відкриття неврологічного відділення в структурі міської лікарні №2 міста Артемівська.

3. Доручити відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради (Мельникова) спільно з міською лікарнею №2 міста Артемівська  (Корсун) забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. Відкриття у ІІ кварталі 2013 року в структурі міської лікарні №2 міста Артемівська неврологічного відділення ( далі – Відділення).

3.2. Здійснення необхідних заходів, пов’язаних з відкриттям Відділення, прийняття своєчасних та обґрунтованих  управлінських рішень.

3.3. Створення необхідних умов для надання медичної допомоги населенню.

3.4. Вирішення питань кадрового та матеріально-технічного забезпечення Відділення.

4. Головному лікарю міської лікарні №2 міста Артемівська        Корсуну А.О.:

4.1. Підготувати у відповідності з цим рішенням зміни до структури та Статуту міської лікарні №2 міста Артемівська, погодити їх із відділом охорони здоров’я Артемівської міської ради (Мельникова) та надати на розгляд Артемівської міської ради.

4.2. Забезпечити дотримання трудових та соціально-правових гарантій працівників міської лікарні №2 міста Артемівська при здійсненні структурної перебудови, пов’язаної з відкриттям Відділення.

5. Відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради (Мельникова) забезпечити до відкриття у структурі міської лікарні №2 міста Артемівська неврологічного відділення організацію надання стаціонарної допомоги неврологічним хворим на базі існуючих комунальних закладів охорони здоров’я Артемівської міської ради.

6. Організаційне виконання рішення покласти на головного лікаря міської лікарні №2 міста Артемівська Корсуна А.О., відділ охорони здоров’я Артемівської міської ради (Мельникова), заступника міського голови Петриєнко Т.В.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Артемівської міської ради з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), секретаря  Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 

Міський голова                                                                  О.О. РЕВА

 

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 26.12.2012 №6/33-57743.74 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально