Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 39 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконкому Артемівської міської ради від 08.06.2011 №301

Переглядів: 714

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 08.07.2009 №312 «Про організацію роботи з державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в місті Артемівську»

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 08.07.2009 №312 «Про організацію роботи з державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в місті Артемівську», керуючись ст. 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. 1. Інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 08.07.2009 №312 «Про організацію роботи з державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в місті Артемівську», прийняти до відома.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 08.07.2009 №312 «Про організацію роботи з державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в місті Артемівську».

Перший заступник міського голови                                         В.В.Сакали


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально