Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Продаж спадкового нерухомого майна

Переглядів: 635
Питання: 

Платником податку у 2015 р. продано квартиру, отриману у спадщину від батька у 2013 р. Чи потрібно сплачувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір?

Відповідь: 

Відповідно до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України (далі — Податковий кодекс) дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не поширюється на майно, отримане таким платником у спадщину.

Таким чином, незалежно від терміну перебування у власності спадкового нерухомого майна (житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку, земельної ділянки, в межах, що не перевищує норми безоплатної передачі), таке майно не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Крім того, звільняються від оподаткування військовим збором доходи, що згідно з розділом IV Податкового кодексу не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою).


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально