Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Переглядів: 1291
Питання: 

Який граничний термін перерахування сільскогосподарськими товаровиробниками, які скористалися спеціальними режимами оподаткування, передбаченими пунктами 11.21 та 11.29 ст.11 Закону про ПДВ, коштів з поточного рахунку на спеціальний, після якого неперераховані суми вважаються використаними не за цільовим призначенням і підлягають сплаті до бюджету?

Відповідь: 

Порядок застосування норм пунктів 11.21 та 11.29 ст.11 ЗУ “Про податок на додану вартість” від 03.04.97 р. №168/97-ВР (зі змінами та доповненнями) затверджено постановами Кабміну від 12.05.99 р. № 805 та від 26.02.99р. №271. Терміни перерахування сільскогосподарськими товаро-виробниками сум ПДВ з поточних рахунків на окремі спеціальні рахунки цих платників зберігаються з термінами сплати ПДВ до бюджету. Згідно з пп. 5.3.1. п. 5.3. ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 р. №2181-ІІІ, платник зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4. п. 4.1. ст.4 Закону №2181-ІІІ для подання податкової декларації. Тобто сільскогосподарські товаровиробники, у яких звітний період дорівнює календарному місяцю, мають перераховувати зазначені кошти до 30 числа (включно) місяця, що настає за звітним, а у разі, коли звітний період дорівнює календарному кварталу, кошти перераховуються на спеціальний рахунок протягом 50 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. Не перераховані у зазначені терміни з поточного рахунку на спеціальний кошти вважаються такими, що використовуються не за цільовим призначенням, і підлягають спрамуванню до державного бюджету у безспірному порядку.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально