Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Переглядів: 1645
Питання: 

Чи можна застосовувати податкову соціальну пільгу до доходу нарахованому за цивільно-правовим договором?

Відповідь: 

Законом України “Про податок з доходів фізичних осіб” встановлено, що податкова соціална пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї підповідно до законодавства виплати, компенсації та відшкодування), якщо його розмір не перевищує суми, яка дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, діючого для працедатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень.

Підпунктом “д” пункту 1.3 статті 1 цього Закону визначено, що доходи у вигляді заробітної плати – це доходи, нараховані (виплачені, надані) внаслідок здійснення платником податку трудової діяльності на території України від працедавця, незалежно від того, чи є такий працедавець резидентом або нерезидентом. Під терміном “заробітна плата” розуміються також інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати та виногороди, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму.

Отже, доходи, що не є заробітною платою, на податкову соціальну пільгу зменшуватись не можуть.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально