Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 96 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»

Переглядів: 1632
Питання: 

Чи відносяться витрати на придбання товарів (робіт, послуг) у приватного підприємця-платника єдиного податку до витрат, які враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку підприємств згідно із Податковим кодексом?

Відповідь: 

Відповідно до підпункту 139.1.12 пункту 139.1 статті 139 розділу III «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI до складу витрат, що враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку, не включаються, зокрема, витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв'язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації).

Таким чином, витрати на придбання товарів (робіт, послуг) у приватного підприємця-платника єдиного податку (за виключенням придбання послуг у фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері інформатизації) не відносяться до складу витрат, що враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.

При цьому слід врахувати, що відповідно до пункту 1 розділу XІX «Прикінцеві положення» Кодексу розділ III «Податок на прибуток підприємств» цього Кодексу набирає чинності з 1 квітня 2011 року.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально