Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

Переглядів: 3367
10.09.2015 - 10:36
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

24 вересня 2015 року на площі Свободи,1, перед Міським центром культури і дозвілля, відбудеться ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, який традиційно проводить Артемівський міський центр зайнятості.

У Ярмарку візьмуть участь роботодавці міста Артемівська та Артемівського району, які мають вільні робочі місця та потребують їх якнайшвидшого укомплектування. До участі у Ярмарку запрошені представники органів міської влади, засоби масової інформації.

Ярмарок вакансій – захід, який організовується міською службою зайнятості з метою інформування незайнятого населення м. Артемівська та Артемівського району про послуги, які надає служба зайнятості та про наявність вакансій на підприємствах регіону.

Проведення Ярмарку вакансій, з одного боку, сприяє підвищенню рівня поінформованості населення в питаннях забезпечення власної зайнятості, зниженню соціальної напруженості на ринку праці, підвищенню загального рівня зайнятості. З іншого боку, роботодавці отримують більш широкі можливості для вирішення своїх кадрових проблем.         


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально