Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 130 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Знання правил дорожнього руху – запорука безпечного життя

Переглядів: 1554
17 Вересень, 2015 - 10:57
Знання правил дорожнього руху – запорука безпечного життя

З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в загальноосвітніх закладах м. Артемівська проходить місячник «Увага! Діти - на дорозі!», організований відділом освіти Артемівської міської ради.

Традиційно на початку навчального року у школах проводиться активна робота з виготовлення маршрутних листів, пам’яток з правил дорожнього руху, які вклеюються в щоденники учням. Так, 11-Б клас Артемівської школи №5 виготовив 150 пам’яток і вклеїв їх у щоденники учнів початкової ланки своєї школи.

Будь-яка дитина скоріше зрозуміє та запам’ятає правила дорожнього руху, які проводяться не тільки у вигляді звичайних бесід, а й у формі звичній та близькій дітям. Тож для учнів початкових класів проведено вікторини, ігри, практичні заняття з переходу дороги, конкурси малюнків. Учні 7-х класів Артемівської школи №5 провели інформаційні хвилинки для молодших школярів, протягом яких вони повторили правила дорожнього руху та відгадували загадки. У навчально-виховному комплексі №11 члени ЮІДР провели для учнів 3-4-х класів практичне заняття «Наш шлях до школи та нові маршрути». Під час заняття проведено роз’яснювальну профілактичну робота з юними велосипедистами та дітьми, які мають роликові ковзани та скейти.

У 5-11 класах відбулись єдині години спілкування «Дитинству – безпечні дороги», виховні заходи «Щоб дорога була безпечною», «Правила дорожнього руху», інформаційні години «Азбука міста», «Будь обережний ти на дорозі, щоб рідні тебе не чекали в тривозі». В Артемівській школі №2 відбувся конкурс мультимедійних презентацій з Правил дорожнього руху в 9, 11 класах. В Артемівській школі-інтернаті №1 була проведена лекція-інструктаж «Профілактика нещасних випадків на дорозі» спільно з інспектором ВДПІ Віталієм Сінкевичем. В Артемівській школі №5 відбулася традиційна загальношкільна акція «Лист водію». Ініціативна група учнів 8-х класів розповсюдила 72 листа для водіїв, в яких зверталися до них із проханням бути уважними за кермом.

Рейди-перевірки класних кутків на наявність інформації з правил дорожнього руху свідчить про те, що дана інформація постійно оновлюється.

Активними учасниками у проведенні місячника стали батьки, яким на батьківських зборах були запропоновані міні-тести «Дорожні правила» та консультування «Обережно: вулиця і дитина!»

Класні керівники намагаються донести до дітей, що кожен учасник дорожнього руху повинен виконувати встановлені правила, а також формують в учнів необхідні уміння і навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Знання правил дорожнього руху – запорука безпечного життяЗнання правил дорожнього руху – запорука безпечного життяЗнання правил дорожнього руху – запорука безпечного життяЗнання правил дорожнього руху – запорука безпечного життяЗнання правил дорожнього руху – запорука безпечного життя

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально