Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 78 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Місячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. Артемівська

Переглядів: 2974
18.09.2015 - 09:50
Місячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. Артемівська

Заходи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей завжди актуальні в дошкільних навчальних закладах. Питання, як розповісти дітям про правила переходу через дорогу, познайомити їх з дорожніми знаками, світлофором, ставив собі кожний з батьків. Саме тому й проводяться відповідні місячники,організовані відділом освіти Артемівської міської ради.

На базі дошкільного закладу №16 «Ромашка» відбулась тематична спортивна розвага «Безпека на вулицях міста» для вихованців дитячих садків №16 і №47. Свято було наповнено духом змагань та позитивних емоцій. Творчий підхід до створення емблем, яскрава форма, девізи об’єднали 3 команди «Світлофор», «Пішохід» та «Зебра», а різноманітні конкурси дали можливість дітям проявити як інтелектуальну, так і фізичну підготовленість.

У дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» був розроблений план заходів, робота в якому була спрямована на дітей, батьків та робітників дошкільного закладу. У ході проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!» всі учасники навчально-виховного процесу мали можливість пригадати та поширити свої знання з правил дорожнього руху, поглибити уявлення про світлофор, проїжджу частину та дорожні знаки, на практиці закріпити отримані знання у дидактичних іграх та вправах, отримати радість спілкування граючи в сюжетно-рольові та дидактичні ігри «Водії», «Подорож на тролейбусі», «Прогулянка по місту», «Дорога знань», «Світлофор-помагайчик».

Для вихованців дитсадка №36 «Теремок» була проведена розвага під назвою «У професора дорожніх справ», під час якої дітей вчили знаходити вихід із небезпечних ситуацій. У гості до малят завітав професор, який привів с собою казкових друзів: Шапокляк, дядька Степана та Незнайку. Разом з казковими героями вихованці відгадували загадки, вирішували складні ситуації, розповідали віршики з теми безпеки дитини вдома, грали в ігри. Закінчилась розвага піснями і танцями.

Вихователі дошкільного закладу №42 створили умови для свідомого вивчення дітьми Правил дорожнього руху. Екскурсії до проїжджої частини по вулиці Комсомольська ознайомили дітей з дорожніми знаками, які стоять поблизу дороги. Фізкультурна розвага «В гостях у Світлофора Моргайлика» закріпила знання вихованців про роль світлофора та значення його кольорових сигналів. Лялькова вистава «Як Крокодил Гена з Чебурашкою правила дорожні вчили» допомогла перевірити знання малят про поняття «тротуар», «проїжджа частина», «зупинка». Найцікавішими були заняття «Вулиця, повна несподіванок», «Різнокольорове місто», під час яких діти виготовили будиночки з картонних коробок і обіграли сюжетно-рольову гру «Дороги міста».

Для батьків вихователі дитячих садків підготували пам’ятки «Батькам про безпеку дітей на вулиці». Сумісно з дітьми та батьками оформлені стенди з малюнками «Щоб не трапилось біди, правил дорожніх дотримуйся завжди!».

Місячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. АртемівськаМісячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. АртемівськаМісячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. АртемівськаМісячник «Увага! Діти – на дорозі!» для дошкільнят м. Артемівська

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально