Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Виховання – велика справа…

Переглядів: 1504
07.10.2015 - 05:48
Виховання – велика справа…

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради завершився місячник всеобучу в Артемівській школі №18. Адміністрація школи, класні керівники, учителі-предметники протягом місяця вели інформаційну, виховно-розвивальну, формуючу, охороно-оздоровчу та контролюючу роботу з учнями та їх батьками.

На класних годинах, батьківських зборах, під час консультацій та бесід формувались особистісні орієнтації учнів (інтерес до життя, інтерес до навчання, інтерес до людини, інтерес до культури), які сприяли розумінню загальнолюдських цінностей. Особливу увагу педагогів було спрямовано на вивчення сімейної атмосфери школярів, учнівських стосунків із членами родини, на організацію роботи по попередженню пропусків без поважних причин. Цікавими виявились заходи: «Школа гарної поведінки», «Потурбуйся про товариша», «Не робіть моїх помилок», «Я знаю правила для учнів», «Чи можна заключити парі з власною совістю?» та ін. Діти із задоволенням вчились цінувати свій час, правильно поводитись на перервах, шанувати працю батьків та педагогів.

Місячник всеобучу пройшов, але робота продовжується, бо саме навчання й виховання вирішують долю людини.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради завершився місячник всеобучу в Артемівській школі №18.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально