Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Практичні заняття з предмета «Захист Вітчизни»

Переглядів: 1202
13.10.2015 - 07:19
Практичні заняття з предмета «Захист Вітчизни»

До Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 завітали військовослужбовці, підрозділи яких дислокуються в місті. Відвідали вони учнів десятого класу під час проведення заняття з предмета «Захист Вітчизни».

Захід розпочався урочистим шикуванням та декламуванням Державного гімну України. Надалі військовослужбовці ознайомили учнів з загальною будовою автомата та пістолета, а також продемонстрували, як розібрати й зібрати зброю. Діти з цікавістю дивилися за діями інструкторів та задавали чимало запитань під час практичного виконання вправ. За словами старшокласників, цього дня вони вперше у житті тримали у руках автомати та пістолети, ознайомилися з нормативами. Юнаки змагалися між собою з виконання відповідних нормативів на швидкість. Як засвідчили підсумки «першості», деякі юнаки впоралися із завданням на «добре» та «відмінно».

«Ми зробили все, щоб на високому педагогічному рівні забезпечити проведення уроку зі школярами. З військової частини, що дислокована у регіоні, була виділена необхідна для заняття зброя та направлені досвідчені військовослужбовці для його проведення», - зазначив головний старшина командування «Північ» Леонід Коваленко.

Як додав військовослужбовець, офіцерами-вихователями розроблений та погоджений план-календар співпраці з місцевими школами щодо надання практичної допомоги у проведенні занять з предмета «Захист Вітчизни». Тож військові й надалі сприятимуть відродженню планової системи патріотичного виховання допризовної молоді на Донеччині.

Практичні заняття з предмета «Захист Вітчизни». До Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 завітали військовослужбовці, підрозділи яких дислокуються в місті. Практичні заняття з предмета «Захист Вітчизни». До Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 завітали військовослужбовці, підрозділи яких дислокуються в місті. Практичні заняття з предмета «Захист Вітчизни». До Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 завітали військовослужбовці, підрозділи яких дислокуються в місті.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально