Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Привітання від учнів школи №7 зі святом воїнів-захисників України

Переглядів: 548
15 Жовтень, 2015 - 11:03
Привітання від учнів школи №7 зі святом воїнів-захисників України

Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», згідно плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів разом із класними керівниками Наталею Авраменко та Наталею Косяк відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом.

Діти із задоволенням приготували привітання, вітальні листівки, виготовлені власноруч оберіги, та подарували їх військовим.

Учні також відвідали шкільну бібліотеку, де прослухали цікаву інформацію про історію українського війська та переглянули підбірку матеріалу, присвячену цій темі.

Ми всі пам`ятаємо та будемо шанувати своїх захисників.

Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально