Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Підсумки міського етапу обласного конкурсу «Донбас заповідний»

Переглядів: 1434
28 Жовтень, 2015 - 11:06
Підсумки міського етапу обласного конкурсу «Донбас заповідний»

Більше ніж півроку тривав обласний конкурс  «Донбас заповідний», який проводився за трьома напрямками «Прикладна екологія», «Дослідницький» та «Екотуризм».

Метою Конкурсу є залучення  учнівської молоді до природоохоронної роботи, виховання у молоді любові до рідного краю та почуття за збереження довкілля, дослідження й опис природних та рекреаційно-заповідних об’єктів, що мають екскурсійно-пізнавальний потенціал та висвітлюють унікальність Донеччини.

Активну участь у Конкурсі взяли загони загальноосвітніх навчальних закладів №№2, 5, 17, НВК№11 та Часовоярський Центр дитячої та юнацької творчості.

На підставі рішення журі кращими були визначені роботи в напрямку «Екотуризм»: робота пошукового загону учнів 10-А класу НВК№11 у складі Ритової Валерії, Демченко Марії, Селезньова Владислава «Лісове намисто» (керівник - учитель географії Олена Друпп) та робота загону учнів ЗОШ№17 Стельмах Софії (7 клас), Качкаєвої Анастасії (7 клас), Бощової Анастасії
(7 клас), Прядко Алісії (9 клас), Івлєва Кирила (9 клас), Козловської Тетяни (11 клас)  «Рідкодуб – пам’ятник природи мого краю» (керівник -  учитель географії Раїса  Григор’єва)

У напрямку «Дослідницький» відмічено роботу «Дослідження притоки річки Бахмутки - Четверинова струмка» (керівник - учитель біології Марина Гаркавенко). Усі роботи направлені на участь в обласному етапі Конкурсу.

Бажаємо успіхів у еколого - краєзнавчій роботі!

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально