Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 104 гостя.

Рекомендуємо

До відома учасників бойових дій в АТО!

Переглядів: 3341
29.10.2015 - 14:53
До відома учасників бойових дій в АТО!

Реабілітаційні послуги надаються отримувачу в реабілітаційних установах, з якими Службою в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення анти терористичної операції, та заповнює заяву, наведену у додатку 1.

До заяви додається:

 • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
 • копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань анти терористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Орган соціального захисту населення:

 • реєструє зазначені вище документи;
 • видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи за формою, наведеною у додатку 2.Після отримування від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

Отримувач приймається до реабілітаційної установи на підставі направлення на психологічну реабілітацію.

Психологічна реабілітація проводиться наступними реабілітаційними установами:

 • ДПП «Клінічний санаторій «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця»-62363, Харківська область, Дергачівський район, с.Березівське,  тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27, e-mail:berminvodysanatory@ukr.net. Вебсайт санаторію www.berminvody.com.ua.
 • ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» - 67780, Одеська обл..,Білгород-Дністровський р-н, смт.Сергіївка, вул.Гагаріна, 1 а, тел.(04849)4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

Информацию о помощи и свои координаты просим сообщать в управление труда по адресу:  г.Артемовск, ул.Горбатова 57, каб.№14  или по телефону: 44-63-99

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально