Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

В здоровому тілі – здоровий дух!

Переглядів: 1137
12.11.2015 - 13:09
В здоровому тілі – здоровий дух!

В рамках мережевої взаємодії, згідно плану роботи на окрузі №1 «СТАРТ», 10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах.

Спортивний манеж міста Артемівська радісно зустрічав спритні команди дошкільних навчальних закладів №31 «Горобинка», №52 «Веселка» та №58 «Ясочка».

Дошкільнята відправились у цікавий спортивний марафон разом із веселими Клоунесами, які допомогли пройти різні ігрові завдання та поповнити свій багаж знань про турботу власного здоров’я. Цікавим та незабутнім була забава – катання на конях. Дітям були подаровані корисні та розвивальні призи для веселої прогулянки. Всі учасники отримали велике задоволення, заряд позитивного настрою та ще більшу впевненість в своїх фізичних можливостях.

Сподіваймося, що така форма взаємодії між дошкільними закладами збагатить дитячий світ новими подіями, з’єднає педагогічні та дитячі колективи.

 

10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах. 10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах. 10 листопада з метою прищеплення у дітей здорового образу життя відбулася спортивна розвага в іграх та забавах.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально