Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 146 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

У нашій рідній Україні ми всі – український народ

Переглядів: 1018
19 Листопад, 2015 - 15:54
У нашій рідній Україні ми всі – український народ

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014 «Про День Гідності та Свободи» з 16 листопада в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 проходить низка заходів, присвячених цій знаменній даті.

Так, педагогом-організатором школи Любов’ю Шаповаловою, класними керівниками 4-х класів, дітьми та батьками було підготовлено свято в народознавчій світлиці «У нашій рідній Україні ми всі – український народ». Під час проведення заходу присутні ознайомилися з історією виникнення свята, переглянули цікаві відеокліпи і взяли активну участь у розважально-ігровій програмі, де змагалися діти та їх батьки. У шкільній бібліотеці організовано книжково-ілюстративні виставки «Незгасне сяйво Майдану» та «Незабутні сторінки історії».

З 16 листопада в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 проходить низка заходів, присвячених Дню Гідності та СвободиЗ 16 листопада в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 проходить низка заходів, присвячених Дню Гідності та СвободиЗ 16 листопада в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 проходить низка заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально