Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD у Соледарських школах

Переглядів: 3407
27.11.2015 - 07:31
Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD у Соледарських школах

У Солеадрських школах №13 та №14 Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено заходи для учнів 5-11 класів з теми «Інформування про мінну небезпеку».

Організатори розповіли дітям про те, як поводитися з вибухонебезпечними предметами та як діяти у надзвичайних ситуаціях. Учні з інтересом переглянули підготовлені працівниками фонду презентацію «Мінна небезпека та інструктаж безпечної поведінки» та відеоматеріал «Пригода хлопчика, який потрапив на мінне поле». Діти брали активну участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, намагалися вивчити види мін, знаходили правильні відповіді на питання гостей, розглядали і запам’ятовували небезпечні предмети, які можуть зустрітися в житті.

Педагогічні та учнівські колективи, батьки вдячні Швейцарському фонду FSD за цікавий захід, повчальні листівки, які організатори залишили для детальнішого вивчення.

Всі учасники заходу сподіваються, що в реальному житті не буде ситуацій, коли отримані знання стануть у нагоді.

У Солеадрських школах №13 та №14 Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено заходи для учнів 5-11 класів з теми «Інформування про мінну небезпеку».У Солеадрських школах №13 та №14 Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено заходи для учнів 5-11 класів з теми «Інформування про мінну небезпеку».У Солеадрських школах №13 та №14 Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено заходи для учнів 5-11 класів з теми «Інформування про мінну небезпеку».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально