Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 85 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Свято осені в Артемівському НВК №11

Переглядів: 1229
27.11.2015 - 07:39
Свято осені в Артемівському НВК №11

Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені.

Усі учні із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Сама винуватиця свята - щедра Осінь - розважала учнів іграми та загадками, а на завершення усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками та пирогом. У гроні намистин свята окрасою став танець «Парасольки» під супровід пісні «Дощик пройшов». А яке свято без конкурсів? Діти і глядачі відгадували загадки про осінь, грали у гру «Додай словечко».

Завітало свято Осені і у 2-В клас. Святково прикрашена зала, лагідна музика зустрічали гостей, які прийшли на «Осінній бал». Ще мить і на сцені з’явилася Осінь, розкидаючи довкола листя. Свято розпочалось. Лунають пісні про осінь: «Осінь-чарівниця», «Дарунки осені». Учні подякували Осені, за золоте листя, за багаті дари полів та садів, за корисний дощик, за перші морози. Разом із гостею діти співали, танцювали, декламували, грали. А Осінь пригостила всіх смачними дарунками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вчителі початкових класів створювали емоційно-позитивний настрій, розвивали естетичний смак дітей, знайомили учнів з рідною природою, навчали насолоджуватись усіма фарбами осінньої краси.

Завдяки проведеним заходам було створено веселий настрій та яскраві емоції.

У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені. У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені. У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені. У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені. У 2-А класі НВК №11 класним керівником Вікторією Кушнір проведено Свято осені.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально