Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Мрії артемівських дошкільнят збуваються

Переглядів: 1085
03.12.2015 - 13:15
Мрії артемівських дошкільнят збуваються

Дитячий садок може бути найулюбленішим місцем для малюка в разі, якщо це місце буде асоціюватися у нього з яскравими фарбами, активними іграми, морем позитивних емоцій. І як добре, що піклування про дітей залишається пріоритетним для людей, які розуміють проблеми дитинства та творять добро.

У м. Артемівську в рамках міського проекту «Теплий дім» у дитячих садках №54 «Світлячок» та №55 «Ведмежатко» проводились ремонтні роботи з утеплення будівлі та благоустрою території. Фасади дошкільних закладів утеплені пінополістирольними плитами, обшиті сайдингом. Територію садків вимощено тротуарною плиткою, проведено ремонт павільйонів та дитячих майданчиків.

1 грудня настала хвилююча, довгоочікувана, урочиста хвилина: садочки святкували другий День народження. Після капітального ремонту дошкільні заклади зустрічали гостей, в серцях яких поєдналися принциповість та порозуміння, вимогливість та небайдужість, людей, які незважаючи на державні справи здійснюють, мов чарівники, мрії маленьких українців: голову облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, міського голову Олексія Реву, директора Департаменту освіти і науки України Донецької обласної державної адміністрації Надію Оксенчук, засновника благодійного фонду «Дар» Дмитра Реву.

Усі, незалежно від віку, загадують бажання. Але не тільки в казках, а й у реальному житті дива здійснюються, а бажання мають властивості виконуватись. Малюки, батьки, педагогічні колективи закладів «Світлячок» та «Ведмежатко» мріяли про теплий, світлий дім для малят – і їх мрія здійснилася. З вдячністю, зі словами пошани, святковим концертом дітлахи від усього серця подякували за теплий дім, за чудові садочки, за здійснення всіх мрій маленьких дошкільнят.

Як добре, що в нашому житті зустрічаються люди, небайдужі до дитячої посмішки, дзвінкого сміху, люди, які знають, як зробити дитинство яскравим та щасливим.

Мрії артемівських дошкільнят збуваютьсяМрії артемівських дошкільнят збуваютьсяМрії артемівських дошкільнят збуваються

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально