Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

До омріяної роботи -разом

Переглядів: 623
4 Грудень, 2015 - 09:30
До омріяної роботи -разом

03.12.2015 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для  21 особи з обмеженими фізичними можливостями.

Захід спрямований на інформування осіб з особливими потребами про стан ринку праці, права і соціальні гарантії для даної категорії населення з метою прискорення  працевлаштування.

Відкриваючи захід директор Артемівського міського центру зайнятості  І.В.Лещенко  акцентувала увагу присутніх на тому ,  що людина, яка має обмеження свого фізичного стану, але може і бажає працювати, має державні соціальні гарантії на працевлаштування з урахуванням стану здоров’я, рекомендації МСЕК, можливостей та побажань  з метою успішної інтеграції в суспільстві. Учасники заходу  ознайомилися з ситуацією на дуже непростому в сучасній економічній та політичній ситуації регіональному ринку праці, створенням нових робочих місць, в тому числі і за рахунок  Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску при створенні нового робочого місця. Начальник відділу активної підтримки безробітних  І.М. Подорванова надала присутнім інформацію  про  Порядкок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності громадян старше 45 років, внутрішньо переміщеним особам , учасникам АТО , що мають групу інвалідності. З юридичним підґрунтям зайнятості осіб з особливими потребами присутніх ознайомив юрисконсульт Артемівського міського центру зайнятості О.Г.Кондрацький.

Під час зустрічі присутнім особам з інвалідністю було запропоновано 28 вакансій в тому числі 2 для осіб з обмеженою працездатністю , були запрошені представники підприємств , що на сьогодні мають вакантні місця для інвалідів – ПРАТ АПК «Інвест», ТОВ СПГ «Колос». Спеціалісти відділу кадрів підприємств надали учасникам детальну інформацію про умови праці, рівень заробітної плати та соціальний пакет. В результаті підібрано кандидата з числа інвалідів на посаду жилувальника та видане направлення на працевлаштування. Шукачі роботи мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками кадрових служб підприємств для подальшого працевлаштування.

Під час презентації послуг служби зайнятості особливу увагу було приділено впровадженню нових підходів до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів, а саме:

  • проведення індивідуальнної інформаційно - роз’яснювальної роботи з роботодавцями з метою створення спеціальних робочих місць для інвалідів та організацію професійного навчання осіб з числа інвалідів, які не мають права на матеріальне забезпечення на випадок безробіття за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.
  • залучення осіб з інвалідністю до започаткування власної справи з наданням інформаційної допомоги та  отриманням виплати одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності.
  • надання особам,  що мають інвалідність, ваучерів для підтримання конкурентоспроможності громадян старше 45 років.

Сучасний стан ринку праці має багато проблем , особливо при при працевлаштуванні людей з обмеженими фізичними можливостями. Але дорогу подолає той , хто крокує не на одинці зі своїми проблемами , а спираючись на допомогу  кваліфікованих фахівців служби зайнятості і день відкритих дверей ЦЗ   є однією з ефективних форм взаємодії між роботодавцями, шукачами роботи та службою зайнятості

До омріяної роботи -разомДо омріяної роботи -разом

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально