Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

День Збройних Сил України в Артемівській школі №5

Переглядів: 1144
09.12.2015 - 06:07
День Збройних Сил України в Артемівській школі №5

Протягом тижня в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбулися святкові заходи, присвячені Дню Збройних Сил України.

Учні 5-11 класів виготовили стіннівки «Святкуємо День Збройних Сил», якими прикрасили школу напередодні свята чоловіків. Також учні 1-4 класів брали участь у проведенні заходів та виготовили вітальні листівки, які отримали батьки, гості та учні школи, що завітали на шкільне свято до Дня Збройних Сил, яке відбулося у школі 5 грудня.

На заході були присутні вчителі, учні, батьки та запрошені військовослужбовці 54-ої окремої механізованої бригади - старший лейтенант Андрій Федів, старший сержант Олег Фещенко та молодший сержант Олександр Сидоренко. Учні школи підготували для чоловіків концертну програму, в ході якої співали пісні, показували інсценізовані вистави, читали гуморески та вірші, підкреслюючи важливість служби в армії. Дівчата в цей день намагалися дарувати усмішки, гарний настрій хлопцям та побажали всім присутнім миру і злагоди.

День Збройних Сил України в Артемівській школі №5День Збройних Сил України в Артемівській школі №5День Збройних Сил України в Артемівській школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально