Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Педрада з національно-патріотичного виховання в Артемівській школі №12

Переглядів: 4770
09.02.2016 - 12:27
Педрада з національно-патріотичного виховання в Артемівській школі №12

Головною запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання молоді. Під словом «молодь» ми повинні вбачати своїх дітей, а методику виховання молоді ототожнювати з вихованням власних.

В Артемівській школі №12 пройшла педагогічна рада з виховної роботи за темою «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів». Педагоги обговорили питання формування національної свідомості учнів. Класні керівники: Тетяна Муравльова (1-А), Катерина Дмитришина (3-Г), Лариса Анацька (6-А), Світлана Кудояр (10-Б) – поділилися досвідом роботи з цього питання, педагог-організатор Юлія Кабак розповіла про роботу учнівського самоврядування. Присутні оглянули відеофільм «Виховуємо патріотів» про проведені заходи з національно-патріотичного виховання у школі. Про роботу з прищеплення любові до держави, рідної мови говорили завідувач шкільною бібліотекою Ольга Никонорова та керівник методичного об’єднання учителів гуманітарного циклу Тетяна Скиба. Заступник директора з виховної роботи Валентина Вітко надала класним керівникам брошури з матеріалами педагогічної ради. Практичний психолог Ірина Пурман довела до відома учителів рівень вихованості учнів 5-11 класів, надала рекомендації для подальшої роботи з цього питання.

Педрада пройшла цікаво та плідно, кожний зміг взяти для себе щось важливе та корисне. Нам, педагогам школи, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

В Артемівській школі №12 пройшла педагогічна рада з виховної роботи за темою «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів».В Артемівській школі №12 пройшла педагогічна рада з виховної роботи за темою «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів».В Артемівській школі №12 пройшла педагогічна рада з виховної роботи за темою «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально