Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Апаратна нарада міського голови

Переглядів: 919
16.02.2016 - 17:30
Апаратна нарада міського голови

Сьогодні міський голова Олексій Рева провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники міського голови, керівники управлінь та відділів  міської ради, служби міста.

Основною темою апаратної наради було обговорення виконання Соціального проекту розвитку території Артемівської міської ради за 2015 рік і пріоритетних напрямків Соціального проекту на 2016 рік, про які розповіла Марина Юхно, начальник Управління економічного розвитку.

У 2015 році було залучено 42668,9 тис.грн. спонсорських та благодійних коштів в соціальні сфери, які потребували додаткового фінансування. За рахунок цих коштів були виконані такі роботи як придбання обладнання для відділення анестезіології та інтенсивної терапії Артемівської центральної районної лікарні, частковий капітальний ремонт дитячої бібліотеки, благоустрій території міста, ремонт приміщень для проживання внутрішньо переміщених осіб, реалізація частини соціальних проектів в містах Часів-Яр і Соледар.

На 2016 рік планується провести реконструкцію 30 зупиночних пунктів, благоустрій перехресть і прибудинкових територій, завершити капітальний ремонт дитячої бібліотеки, сприяти зміцненню матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери. Так само пріоритетними напрямками соціального проекту 2016 року є роботи з озеленення набережної річки Бахмутка, бульвару Металургів і скверу Партизанської Слави.

Значний обсяг коштів Соціального проекту, а саме 18,8 млн гривень, вкладено в сферу охорони здоров'я, звіт за якими надала Олена Миронова, начальник відділу охорони здоров'я. Кошти були використані на придбання медичного обладнання, медикаментів, продуктів харчування, а так само предметного інвентарю і матеріалів. У 2016 році в сферу охорони здоров'я планується залучити кошти для ремонту амбулаторій та придбання медичного обладнання.

В ході наради міський голова Олексій Рева дав доручення міському відділу охорони здоров'я підготувати розрахункову документацію для закупівлі плівки для проведення флюорографії та необхідного мінімального набору для забору крові на загальний аналіз.

Начальник відділу комунальної власності Управління муніципального розвитку Наталія Отюніна доповіла про облік і взяття на баланс зелених насаджень (дерев, чагарників), висаджених восени 2015 року.

В ході обговорення заходів з озеленення міста на 2016 рік Олексій Рева дав доручення в термін до 1 травня провести інвентаризацію всіх зелених насаджень міста, в тому числі на закріплених та прилеглих територіях установ, організацій, підприємств комунальної форми власності.

Спеціаліст з кадрової роботи Тетяна Ільїна розповіла про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, яку до 1 квітня 2016 року мають подати державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування.

Людмила Махничева, начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради представила інформацію про виконану роботу щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. В ході виконання програми на 2016 рік планується виділення коштів на проведення ремонту в квартирах для дітей-сиріт. Міський голова дав завдання провести аналіз засобів, які в середньому буде витрачено на одну квартиру для їх ефективного розподілу і збільшення кількості ремонтованих квартир.

Начальник загального відділу Ольга Іонцева надала аналіз звернень мешканців громади на урядову гарячу лінію. У 2013 році зафіксовано 437обращеній, в 2014 - 754 звернення, а в 2015- 1167 звернень. Основними темами звернення стали питання соціального захисту і охорони здоров'я. Інна Сподіна, начальник управління праці та соціального захисту населення, пояснила, що тенденція зростання обумовлена ​​тим, що на території міста знаходяться переселенці. За допомогою урядової гарячої лінії вони отримують інформацію з питань соціальних виплат, матеріальної допомоги, а жителі громади звертаються з питань субсидій.

Управлінню праці та соціального захисту міським головою було дано доручення найближчим часом створити гарячу лінію для жителів громади для покращення зворотного зв'язку працівників та інформуванні городян про призначені субсидії.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально