Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Учні Артемівської школи №2 відвідали Школу здоров’я

Переглядів: 1616
22.02.2016 - 12:55
Учні Артемівської школи №2 відвідали Школу здоров’я

З метою виховання у школярів відповідального ставлення до свідомого вибору майбутньої професії та в межах місячника профорієнтації та трудового навчання учні 8 класу Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відвідали Школу здоров’я при медичному училищі.

Кожна молода людина в своєму житті постає перед складним вибором, чим вона буде займатись, чим зароблятиме собі на життя, тобто, яку професію обере. І від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини.

Присутніх привітала начальник відділу кадрів та з профорієнтації Артемівського медичного училища Олеся Воронцова. У своєму виступі вона розповіла про структуру навчального закладу, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців. Учні були ознайомлені з правилами прийняття до училища та самим навчальним процесом.

Досвідчений викладач хірургії та офтальмології Ірина Дабіжа разом із своїми студентами відпрацювала практичні заняття надання першої медичної допомоги при забиттях, вивихах та різних видів переломів, а також при різноманітних опіках. Всі бажаючі могли спробувати самостійно накласти пов’язку «постраждалому».

Учні із захопленням слухали викладачів і мабуть кожен з них замислився про свою майбутню професію.

Учні 8 класу Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відвідали Школу здоров’я при медичному училищіУчні 8 класу Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відвідали Школу здоров’я при медичному училищі

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально