Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Ми – Українці! Ми прагнемо свободи, демократії, миру та Єдності!

Переглядів: 1405
23.02.2016 - 12:49
Ми – Українці! Ми прагнемо свободи, демократії, миру та Єдності!

Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.

Серйозний настрій передався всім учасникам заходу: державний Гімн України, хвилина мовчання, змістовний виступ ведучих – все це допомогло сприяти та усвідомити велич подвигу співвітчизників, які віддали найдорожче – життя – за свободу України.

Найбільшої емоційної напруги мітинг досяг у той час, коли звучали слова пам’яті про Дмитра Чернявського, випускника школи №18, який загинув у боротьбі за щасливе майбутнє нашої держави.

Головною ідеєю реквієму став заклик до консолідації суспільства навколо героїчної самопожертви борців за демократичні ідеали України.

Виховна мета була досягнута у повному обсязі: учні не тільки доторкнулися до трагічних подій, але й перейнялися почуттям патріотизму та гордості за славне минуле та сьогодення свого народу.

Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально