Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Учні Артемівської вечірньої (змінної) школи відзначили 145-річницю від Дня народження Лесі Українки

Переглядів: 806
26 Лютий, 2016 - 11:06
Учні Артемівської вечірньої (змінної) школи відзначили 145-річницю від Дня народження Лесі Українки

25 лютого 2016 року в 145-річний ювілей з дня народження видатної української поетеси і письменниці, енергійного борця за утворення українського народу Лесі Українки на базі Артемівської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№6) за участю працівників установи та педагогічного колективу Артемівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів №1 для учнів школи з числа неповнолітніх ув’язнених були організовані інформаційно-просвітницькі заходи, які було розпочато з вірша Лесі Українки «СОNТRА SРЕМ SРЕRО!», що означає «Без надії сподіваюсь», в якому вона висвітлила незламний дух у найважчий період свого життя.

Вчителі провели історичний екскурс по сторінках життя поетеси, ознайомили з найцікавішими подіями її життя та розповіли про творчість, що розкриває тему родини та свободи України. «Вся сукупність творів Л. Українки – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною». Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься «Україною», - відмітила заступник директора школи Тамара Лебеденко.

На завершення, неповнолітні ув’язнені прочитали вірші, присвячені пам'яті письменниці, та твори самої поетеси. Серед них «Надія», «Колискова», «Сонет», «Сафо», «Забуті слова», «Епілог», «Така її доля», «Перемога», «Вишеньки», «Дзвінок», «Біда навчить» та багато інших. Ніхто із присутніх не залишився байдужим до віршів найславнішої української поетеси та після прочитання кожний бажаючий поділився своїми враженнями.

Учні Артемівської вечірньої (змінної) школи відзначили 145-річницю від Дня народження Лесі Українки

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально