Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні»

Переглядів: 2009
26.02.2016 - 10:19
Відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні»

25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста».

Конференцію провели секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко, директор проекту «Вітаємо, ви в Україні» Вікторія Величко  та керівник громадської організації РЖДІ «Дія» Лідія Мирошниченко.

В заході взяли участь внутрішньо переміщені особи, представники громадських організацій та органів місцевої влади.

Зокрема, директор Артемівського міського краєзнавчого музею Олена Смірнова доповіла про спільну роботу музею з проектом «Вітаємо, ви в Україні», а заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Лариса Кончакова відповіла на актуальні  питання про вирішення проблеми отримання інформації щодо механізму оформлення соціальної допомоги для внутрішьопереміщених осіб.

Основною метою проведення конференції є підведення підсумків взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста та поліпшення процесу інтеграції і адаптації цільової групи ВПО в громаду міста Бахмута.

В рамках реалізації проекту було створено громадську організацію «КЛУБ ВЗАЄМОДОПОМОГИ «РАЗОМ». Представники ВПО подякували керівникам проекту та місцевій владі за  співпрацю та небайдужість до тих проблем з якими зіткнулися вимушені переселенці. Юлія Рижова, член ГО «КЛУБ ВЗАЄМОДОПОМОГИ «РАЗОМ» з вдячністю зауважила, що завдяки взаємодії органів місцевої влади, громадських організацій та переселенців адаптація проходить набагато легше і швидше.

Проект «Вітаємо, ви в Україні» виконувався в рамках програми «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Діяльність проекту була спрямована на вирішення питання адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької та Луганської областей у громаду міста Бахмута, підвищення їх активності консолідацією зусиль громади.

25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста». 25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста». 25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста». 25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста». 25 лютого 2016 року в малій залі адмінбудівлі Артемівської міської ради відбулась конференція за проектом «Вітаємо, ви в Україні» з питання «Обговорення результатів взаємодії влади, громади та ВПО задля вирішення спільних проблем міста».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально