Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Донецька обласна рада

Обговорення Соціального проекту в мікрорайонах міста

Переглядів: 3334
26.02.2016 - 16:31

Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.

Вислухавши презентацію першого заступника міського голови Тетяни Савченко  про те, що було зроблено в рамках Соціального проекту в 2015 році та про плани на 2016 рік, мешканці звернулися з проханням приділити увагу благоустрою мікрорайону, а саме ремонту тротуарі по вул. Крилова, вул. Корсунського до вул. Григорія Сковороди, внутрішньо дворових територій багатоповерхових будинків №32, 34 по вул. Івкіна та №103 по вул. Корсунського. Міський голова Олексій Рева відповів, що до 1 серпня поточного року частина з названих прибудинкових територій та тротуарів будуть відновлені.

Жителі громади виступили з пропозицією створення програми з обліку зелених насаджень у Бахмуті, для дієвого моніторингу та планування роботи, також запропоновано встановити подвійні ліхтарі, які могли б освітлювати тротуарну і проїжджу частину вулиць Корсунського та Г.Сковороди.

Мешканці поскаржилися на відсутність банкоматів «Ощадбанку», поштового відділення. Міський голова відзначив, що це питання знаходиться поза його компетенцією , але пообіцяв посприяти вирішенню даної проблеми.

Варто відзначити, що загальноміська презентація Соціального проекту з урахуванням побажань жителів громади відбудеться 10 березня, після чого депутатський корпус на черговій сесії проголосує за остаточний Соціальний проект.

Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.Чергова презентація Соціального проекту пройшла у Бахмуті в актовому залі школи №2, де  відбулася зустріч представників Артемівської міської ради з мешканцями Західного мікрорайону.