Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Тиждень англійської мови пройшов в Артемівській школі №2

Переглядів: 1714
01.03.2016 - 14:41
Тиждень англійської мови пройшов в Артемівській школі №2

Згідно з міським планом заходів, на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» в Артемівській школі №2 проходив Тиждень англійської мови.

Педагогічний колектив та учні долучились до активної роботи щодо організації проведення Тижня: було організовано конкурси малюнків учнів 1-4 класів та шкільних газет 5-11 класів, по класам проводились цікаві виховні заходи та бінарні уроки, учні активно готувалися до виступу на гала-концерті.

Увесь тиждень на перервах проводились фізпаузи для учнів початкової ланки з використанням англійських пісень, що дозволяло дітлахам провести перерви радісно та із задоволенням, а також сприяло поглибленню знання з англійської мови. Для учнів 1-4 класів проведено презентації проектів відповідно до програми навчання кожного класу, що допомогло їм підвищити рівень знань та творчо презентувати свої роботи.

Під час закриття Тижня в актовій залі пройшов гала-концерт за участю творчих колективів класів. На сцені були показані стіннівки, лунали вірші та пісні англійською мовою, одну з пісень навіть виконав учитель англійської мови Володимир Фащук разом з учнем 6 класу Іваном Костенко. Хореографічний колектив «Веселка» розважав присутніх веселим флеш-мобом та яскравими танцювальними номерами. Концерт підготували разом з учнями вчителі англійської мови Ольга Крапива, Володимир Фащук та педагог-організатор Світлана Акуменко.

Тиждень англійської мови є одним з найцікавіших періодів шкільного життя і логічним його завершенням стало підведення підсумків та вручення заступником директора з навчально-виховної роботи Ольгою Ращепкіною нагород класним колективам за активну участь у підготовці та проведенні заходів.

Тиждень англійської мови пройшов в Артемівській школі №2Тиждень англійської мови пройшов в Артемівській школі №2Тиждень англійської мови пройшов в Артемівській школі №2

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально