Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Круглий стіл «Розмова про професії» для вихованців кімнати школярів «Дружба»

Переглядів: 1128
03.03.2016 - 13:19
Круглий стіл «Розмова про професії» для вихованців кімнати школярів «Дружба»

У межах місячника профорієнтації, оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, з метою надання підтримки вихованцям у процесі вибору майбутньої професійної діяльності в кімнаті школярів «Дружба» Артемівського МЦДЮ відбувся круглий стіл «Розмова про професії».

На захід були запрошені гості: Сторожук О.Ю., працівник дитячої бібліотеки; Зинченко В.Т., ветеран праці, швачка; Кульбака Діана, колишня вихованка кімнати школярів, перукар. Віра Тимофіївна Зінченко розповіла вихованцям про свою улюблену роботу, якою займалася з 14 років. Розповідь вразила дітей, багато хто зацікавився професією швачки. Сторожук Олена Юріївна розповіла про свою професію, продемонструвала учасникам заходу багато літератури з профорієнтаційним нахилом. Кульбака Діана провела майстер-клас по створенню зачіски. Діти були у захваті.

Окрім виступу гостей, проведено конкурси «Професія від А до Я», «Старая пословица вовек не сломится», «Угадай професію», були зачитані вірші про роботу відомих авторів А.Барто, В.Данько, З.Олександрова.

На останок для учасників заходу проведено анкетування, яке показало, які професії найбільш цікавлять сучасних дітей.

Круглий стіл «Розмова про професії» для вихованців кімнати школярів «Дружба»Круглий стіл «Розмова про професії» для вихованців кімнати школярів «Дружба»Круглий стіл «Розмова про професії» для вихованців кімнати школярів «Дружба»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально