Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

35-річчя музичної школи м.Соледара

Переглядів: 8156
23.05.2011 - 11:36
35-річчя музичної школи м.Соледара

25 травня відзначає своє 35-річчя музична школа м.Соледара, яка була заснована в 1976 році. В музичній школі навчаються 110 учнів за фахами: фортепіано, синтезатор, баян, гітара, духові інструменти, сольний спів, скрипка.  9 випускників школи в теперішній час працюють в галузі культури і мистецтва:  в міському центрі культури та народної творчості м.Соледара, Домі сімейного дозвілля м.Соледара, ЗОШ № 13, в дитячих садках музичними керівниками та директорами в закладах міста Соледара.

В школі існують учнівські колективи: хор середніх класів, ансамблі баяністів, гітаристів, сопілкарів, вокальні ансамблі учнів середніх та старших класів. Всі вони активні учасники шкільних та міських концертів, конкурсів та фестивалів. Учні приймають участь в обласних конкурсах «Бахмутська весна», «Крок до Олімпу», в регіональних фестивалях української музики, міських конкурсах «Крок до зірок», конкурсі  ансамблів «Разом веселіше».

Щорічно у школі проводяться «Свято першокласника», випускні вечори, святкові концерти до Дня вчителя, Дня музики, новорічні свята, концертні заходи до Дня Перемоги. Традиційними стали заходи «Від серця до серця» з дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами. Часті гості в школі ветерани Великої Вітчизняної війни та воїни-афганці. У школі існують також творчі колективи викладачів: вокальний ансамбль викладачів, який двічі ставав переможцем обласного огляду-конкурсу виконавської майстерності та оркестр викладачів – улюблений колектив серед мешканців м.Соледара – дипломант Фестивалю української музики.

Ми вітаємо педагогічний колектив та учнів музичної школи м.Соледара з ювілеєм та бажаємо творчого успіху, натхнення та перемог в конкурсах і фестивалях.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально