Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Міжнародний день птахів

Переглядів: 1014
05.04.2016 - 11:54
 Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів проходить щорічно у квітні в рамках програми  ЮНЕСКО «Людина і біосфера», адже саме у квітні 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів, метою якої є привернення уваги людства на проблеми збереження пташиного світу.

За традицією, люди в очікуванні птахів з теплих країв, розвішують шпаківні в парках, скверах та місцях відпочинку. Зазвичай, першими прилітають лелеки, жайворонки та гуси, які вважаються вісниками весни.

Птахи приносять людям неоціненну користь, знищуючи шкідливих комах та гризунів, які часто завдають значних збитків урожаю сільськогосподарських культур (на ділянці площею 1 км² птахи знищують не менше 25 кг комах, за день пара синиць може «обробити» від шкідників близько 40 яблунь).

Але, від господарської діяльності людей (розорювання земель, осушування боліт, застосування міндобрив і отрутохімікатів, вирубування лісів, та викошування трав) часто залежить доля птахів.           

У Європі під загрозою зникнення понад 50% видів птахів. На території України виявлено 122 види птахів, внесених до списків Бернської конвенції (з них: 40 видів - підлягають охороні, 92 види - підлягають особливій охороні), 6 видів внесені до Червоної книги України, 1 вид Європейського Червоного списку та 3 види Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи.

Відділ енергоменеджменту та екології Управління економічного розвитку Артемівської міської ради звертає увагу всіх мешканців території Артемівської міської ради на проблеми збереження пташиного світу і закликає бути самосвідомими та дбати про збереження біологічної різноманітності птахів.

 

Лелека білий.Плиска білаЛастівкаДрізд білобривий

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально