Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 10 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Збережімо первоцвіти разом!

Переглядів: 1272
05.04.2016 - 12:53
Збережімо первоцвіти разом!

Педагоги дитячого садка №24 «Сонечко» разом з батьками та дітьми закладу організували екологічний тиждень під назвою «Збережімо первоцвіти разом!», який проходив у рамках міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного».

Напевно, немає людини, яка б була байдужою до краси весняних квітів. Усі у захваті від їх скромності, тендітної ніжності, вишуканої гордості. А скільки чарівності вклала природа в ці дивовижні рослини. Багато з них приносять користь не тільки природі, а й людині. Щороку ці рослини все рідше зустрічаються в наших лісах та луках. Тому потрібно завжди піклуватися про те, щоб наша природа не збідніла, щоб не зникали квіти і трави, дерева і кущі.

Вихователь групи «Бджілка» Юлія Колосовська провела з дітьми тематичне заняття «Червона Книга — це книга совісті кожного з нас», де познайомила дітей з первоцвітами, які входять до Червоної книги. Розповіла дітям, що ми, люди, перед обличчям світу відповідаємо за природні скарби.

Дітлахи групи «Капітошка» разом з вихователем Вікторією Лаптєвою організували трудовий десант, під час якого доглядали за первоцвітами, які ростуть на ділянці закладу.

Бережливо ставитися до природи слід привчатися з дитинства, зокрема виховувати в себе та в своїх дітей повагу, любов до довкілля. Через згубне збирання багато первоцвітів опинилося на межі зникнення, а є такі види, що вже зникли. Первоцвітам потрібна допомога, вони потребують охорони та захисту.

Не залишайтеся байдужими!

Педагоги дитячого садка №24 «Сонечко» разом з батьками та дітьми закладу організували екологічний тиждень під назвою «Збережімо первоцвіти разом!», який проходив у рамках міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного».Педагоги дитячого садка №24 «Сонечко» разом з батьками та дітьми закладу організували екологічний тиждень під назвою «Збережімо первоцвіти разом!», який проходив у рамках міської екологічної акції «Чисте місто починається з кожного».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально