Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 96 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Читати – це модно!

Переглядів: 1556
07.04.2016 - 08:40
Читати – це модно!

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 6 квітня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшло свято з дуже цікавими заходами:  бібліотечна тусовка «Не сумуй! Читай! Мудруй!», огляд дитячих журналів «Розмаїття періодичних видань» та майстер-клас «Світ дитячої фантазії».

На свято до бібліотеки завітали діти школи № 1, садочків № 58 «Ясочка» і № 28 «Дзвіночок». В ігровій формі бібліотекарі провели літературні вікторини, розвиваючі ігри та майстер-клас з розмалювання кульок. Наймолодші гості слухали казки і дивилися сценки до них, а діти шкільного віку знайомилися з новими яскравими журналами та книгами.

Всі присутні на святі отримали неймовірне задоволення та позитивні емоції.

6 квітня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшло свято з дуже цікавими заходами:  бібліотечна тусовка «Не сумуй! Читай! Мудруй!», огляд дитячих журналів «Розмаїття періодичних видань» та майстер-клас «Світ дитячої фантазії».6 квітня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшло свято з дуже цікавими заходами:  бібліотечна тусовка «Не сумуй! Читай! Мудруй!», огляд дитячих журналів «Розмаїття періодичних видань» та майстер-клас «Світ дитячої фантазії».6 квітня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшло свято з дуже цікавими заходами:  бібліотечна тусовка «Не сумуй! Читай! Мудруй!», огляд дитячих журналів «Розмаїття періодичних видань» та майстер-клас «Світ дитячої фантазії».6 квітня 2016 року у міській бібліотеці для дітей пройшло свято з дуже цікавими заходами:  бібліотечна тусовка «Не сумуй! Читай! Мудруй!», огляд дитячих журналів «Розмаїття періодичних видань» та майстер-клас «Світ дитячої фантазії».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально