Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Пройшов просвітницький захід від психологів гуманітарної організації «Людина в біді»

Переглядів: 689
11.04.2016 - 06:25
Пройшов просвітницький захід від психологів гуманітарної організації «Людина в біді»

Навчальні заклади завжди були, є та залишаються серцевиною організації педагогічної та соціально-психологічної роботи з дітьми.

Великий потенціал освітянської сфери в сучасній складній ситуації в країні спрямовується на надання відповідей тим викликам і проблемам, які мають діти і суспільство. Нові теми та форми роботи, організація психологічної допомоги, профілактичні, навчальні, інформаційно-просвітницькі заходи, весь арсенал педагогічної майстерності концентрується і спрямовується на роботу з учнями. Тому щоб ця робота проводилась більш ефективно та результативніше, враховуючі сучасні тенденції та реалії, новітні підходи до виховання підлітків і проводяться заняття з тими, хто безпосередньо здійснює навчання та виховання. Так 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». Зміст та напрямок роботи полягав в ознайомленні учасників з питань надання першої психологічної допомоги, ознайомлення з поняттям стресу та ефективне поводження при імпульсивних емоційних реакціях. Увазі педагогічного колективу була представлена бесіда, з використанням інноваційних форм презентації матеріалу. Педагоги займали активну позицію, та проявляли ініціативу в процесі заходу.

Таким чином, учасники розширили знання в розумінні емоційних станів, та психологічної культури. Придбаний досвід допоможе більш ефективно взаємодіяти з учнями та впливати на формування позитивної атмосфери впродовж професійної діяльності.

7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді». 7 квітня в Державному навчальному закладі «Артемівський центр професійно технічної освіти» пройшов просвітницький захід для майстрів виробничого навчання, та класних керівників, якій провели психологи гуманітарної організації «Людина в біді».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально