Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Чорнобиль не має минулого часу

Переглядів: 1383
27.04.2016 - 10:03
Чорнобиль не має минулого часу

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги суспільства і світової спільноти до проблеми подолання наслідків цієї техногенної катастрофи, у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».

Перед учнями виступили заступник директора школи з навчально-виховної роботи Роман Ляшенко, художній керівник КЗ «Будинок сімейного дозвілля м. Соледар» Олена Іващенко, вчитель загально-технічних дисциплін, депутат Соледарської міської ради Михайло Моісєєв. Вони розповіли учням про страшну біду, яка трапилася на Україні 30 років тому у 1986 році.

Учні школи декламували вірші, присвячені мужності людей, які не шкодуючи свого життя першими вступили у боротьбу з непідкореним атомом, і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Чорнобильській АЕС.

У Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».У Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально