Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Чорнобиль не має минулого часу

Переглядів: 731
27.04.2016 - 10:03
Чорнобиль не має минулого часу

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги суспільства і світової спільноти до проблеми подолання наслідків цієї техногенної катастрофи, у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».

Перед учнями виступили заступник директора школи з навчально-виховної роботи Роман Ляшенко, художній керівник КЗ «Будинок сімейного дозвілля м. Соледар» Олена Іващенко, вчитель загально-технічних дисциплін, депутат Соледарської міської ради Михайло Моісєєв. Вони розповіли учням про страшну біду, яка трапилася на Україні 30 років тому у 1986 році.

Учні школи декламували вірші, присвячені мужності людей, які не шкодуючи свого життя першими вступили у боротьбу з непідкореним атомом, і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Чорнобильській АЕС.

У Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».У Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 пройшла урочиста загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально