Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Збережемо пам'ять разом…

Переглядів: 1576
04.05.2016 - 11:07
Збережемо пам'ять разом…

У тісній співдружності за участю співробітників Артемівської ЦБС пройшли виховні заходи на базі читальної зали школи №18, присвячені до Міжнародного дня Пам’яті Чорнобиля.

До школярів завітали спеціалісти філій центральної міської бібліотеки, які разом з учителями школи провели тематичні заходи, присвячені 30-річчю з дня аварії на Чорнобильській АС. Так, перед учнями 9-В класу (класний керівник Ірина Мироненко) виступила бібліотекар філіалу №4 Ірина Владимирова. Вона зацікавила дітей переглядом та обговоренням документального фільму «Чорнобильська катастрофа». Питання, які поставила Ірина Миколаївна після фільму, змусили всіх замислитись над екологічними проблемами від наслідків аварії на ЧАС.

Для учнів 10-Б класу (класний керівник Марина Кондратьєва) відбувся фотоогляд «Фатальна рапсодія атомом дише», який підготувала бібліотекар філіалу №5 Наталя Стефанова. Документальні кадри супроводжували розповідь Наталі Анатоліївни про події на Чорнобильській атомній станції у дні катастрофи. Десятикласники на деякий час опинились в атмосфері несподіваного лиха, що трапилось 26 квітня 1986 року. Школярі притихло слухали емоційний виступ ведучої і співпереживали тим подіям. Бібліотекар ЗОШ №18 Тетяна Кириєнко звернула увагу присутніх на книжкову ілюстровано-тематичну виставку «Слідами чорного полину», де були представлені спогади очевидців у книгах, репортажі-журналістів і фотоматеріали.

Співробітництво дозволило іще раз нагадати учням, що Чорнобиль – це не тільки трагедія, але й подвиг нашого народу. Головним висновком стало усвідомлення учасниками заходів своєї відповідальності перед майбутніми поколіннями.

У тісній співдружності за участю співробітників Артемівської ЦБС пройшли виховні заходи на базі читальної зали школи №18, присвячені до Міжнародного дня Пам’яті Чорнобиля.У тісній співдружності за участю співробітників Артемівської ЦБС пройшли виховні заходи на базі читальної зали школи №18, присвячені до Міжнародного дня Пам’яті Чорнобиля.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально